Warsztaty animacji na plaży

Zapraszamy na ekologiczne warsztaty animacji na plaży ze studiem animacji Grupa Smacznego, w ramach których stworzymy wspólnie krótki film z tego wszystkiego co wyrzuciło na brzeg nasze morze albo co znaleźć można porzucone w krzakach i w lesie 🙂

Warsztaty odbędą się w dniach 10-11 lipca (poniedziałek-wtorek), w godzinach 10:00-14:00 na plaży przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie, gdzie w każdy poniedziałek i wtorek odbywają się projekcje Kina Letniego w Orłowie. Zbiórka w teatralnej kawiarni.

Warsztaty kierowe są do dzieci w wieku od 10 lat. Udział w warsztatach jest bezpłatny ale wymagane są wcześniejsze zapisy pod adresem biuro@kulturalneorlowo.pl (decyduje kolejność zgłoszeń)

Prowadzenie warsztatów:

Zuzanna Harat (Rogala) – animatorka stop motion i 2D, absolwentka ASP w Gdańsku. Pracowała w KAZ Studio (Rodzina Treflików, Bobaski i Miś), 5A.M. Studios (Saleeg), współtwórczyni Przygód pewnej Sondy dla Nauka To Lubię Junior. Obecnie animuje w GS Animation. Nagrodzona Brązowym Koziołkiem O!PLA 2021. 

Opieka artystyczna: Robert Jaszczurowski, Łukasz Kacprowicz – Studio Animacji GS Animation

Film, który powstanie w trakcie warsztatów będzie prezentowany przed tegorocznymi pokazami Kina Letniego w Orłowie (który jest partnerem wydarzenia).

Warsztaty odbędą się w ramach projektu Kulturalne Orłowo 2023 dofinansowanego ze środków Miasta Gdyni.

Zapisy i więcej informacji:

Film zrealizowany w ramach innych warsztatów prowadzonych przez Studio Grupa Smacznego