Warsztaty fotograficzne – spotkanie 1

Zapraszamy na familijne warsztaty fotograficzne skierowane dla całych rodzin z dziećmi w wieku 10+ (ale również samych dorosłych).

Zajęcia z fotografii. Podstawy.

Prowadzący Tomek Zerek. Czas 4 godziny

Zagadnienia

– Skąd wzięła się fotografia? Opowieść o historii i aparatach fotograficznych

– Kadr i kompozycja w fotografii

– Punkty widzenia aparatu fotograficznego

– O wykorzystywaniu naturalnego obramowania, relacji pierwszego i drugiego planu

– Światło w plenerze, kierunki oświetlenia a wpływ na zdjęcie


Tomek Zerek – fotograf i nauczyciel; absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu; swoje prace prezentował między innymi w: Muzeum Narodowym w Gdańsku, Muzeum Emigracji w Gdyni, Muzeum Szuki Harn w Gainesville (Floryda, USA), Galerii Fotohof w Salzburgu (Austria), Muzeum Blekinge w Karlskronie (Szwecja) czy na Festiwalu Fotografii w Kownie (Litwa); uczy fotografii w Państwowym Liceum Plastycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Gdyni. www.tomekzerek.com 


ZAPISY

Prosimy o przesłanie maila na adres biuro@kulturalneorlowo.pl podając w treści maila datę i nazwę warsztatów, a w treści maila ilość osób i wiek uczestników (w przypadku dzieci).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Warsztaty są kierowane zarówno dla samych dorosłych jak i dorosłych z dziećmi. Podczas warsztatów dzieci muszą przebywać w towarzystwie przynajmniej jednego dorosłego opiekuna. Nie ma możliwości pozostawienia dziecka na warsztatach bez jego opiekuna.

Udział jest bezpłatny